نقش ماندگار برندتان را قاب بگیرید

           طراحی گرافیک قبل از هر چیزی هویت بصری و چهره‎ای است که از برند در معرض دید مخاطبان قرار می‎گیرد. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که همواره چهره‎ای تماشایی از برندمان ترسیم کنیم و استراتژی معینی برای عرضه‏‌ی هویت بصری سازمانمان داشته باشیم.

بعد از اینکه برای هویت بصری کسب و کارمان به ایده‌‏ای مناسب دست پیدا کردیم،‌ نیازمند ابزار و رسانه‎ای هستیم که توانایی جان‎بخشی به این ایده را داشته باشد و تصاویری ملموس از ایده‎ی ذهنی ما برای مخاطبان ترسیم کند.ممکن است این جان‎بخشی در فضای مجازی و در قالب طراحی سایت بروز پیدا کند یا اینکه به رسانه‎ای چاپی تبدیل شود که به صورت کاتالوگ، ‌بروشور،‌ پوستر،‌ کارت ویزیت و یا حتی بسته‎بندی جذاب، ایده‎ی تجاری شما را هوشمندانه و هنرمندانه به گوش مشتری برساند.

طراحی گرافیک یکی از بهترین ابزارهایی است که امکان جان‌بخشی به ایده‎ها را برای کسب‌ و کارها فراهم می‌کند و خطوط، ‌اشکال و رنگ‎ها را در کنار نوشته‎ها به گونه‎ای به کار می‌گیرد که نقشی رنگارنگ از کسب و کار و محصولات در مقابل چشم مشتری جان بگیرد. طراحی گرافیک جلوه‌های مختلفی را از طراحی ‌ست اداری، بروشور،‌ کارت ویزیت تا طراحی آرم و لوگو و حتی بسته‎‌بندی محصولات شامل می‎شود و به کمک هر کدام از این هنرنمایی‎ها، تجربه‏‌ی متفاوتی از برند را به مخاطبان منتقل می‎کند.